Prodej pozemků 12 306 m2 pro výstavbu 4 RD a pozemek 3349 m2, Fojtka u Liberce, poblíž golfového hřiště Ypsilon
Katastrální a letecká mapa pozemku

V zajímavé lokalitě Fojtka, obec Mníšek u Liberce, v těsném sousedství známého golfového hřiště Ypsilon, nabízíme ke koupi dva pozemky situované blízko sebe. 

Pozemek A pro výstavbu RD- Tento pozemek o celkové výměře 12 306 m2  je umístěn podél hlavní  místní komunikace ve Fojtce.  Pozemek je v zadní části svažitý, část podél komunikace je rovná, mírně sklonitá a orientovaná na jihozápad.  Přístup a příjezd je velmi dobrý. Část pozemku je ovlivněna ochranným pásmem VVN 35 kV, která vede přes pozemek. Z celkové výměry je cca  50% -60%  zastavitelných. Je zpracována zastavovací studie -výstavba 4 RD viz příloha níže. Pozemek je možné připojit na elektrickou rozvodnou síť, která vede podél pozemku. Vodovod je z vlastní vodárny na pozemku.

Pozemek B - Na tomto pozemku o výměře 3 349 m2 ( z toho 1 952 m2 stavební) stojí provozní areál, kde hlavním objektem je 4 podlažní budova bývalé historické továrny. Hranici pozemku na spodní straně k hlavní komunikaci tvoří potok Fojtka. Pozemek je svažitý, pouze nad hlavním objektem  na jeho hoření straně je vytvořeno rovné nádvoří. Přístup a příjezd je dobrý. Mostek přes Fojtku je nově zrekonstruovaný vč.komunikace.

K dispozici je přípojka elektro a vodovod.

Stručný popis objektu:
Jedná se o masivní stavbu se zděnými obvodovými stěnami. Hlavní část objektu na zhruba čtvercovém půdorysu je 4 podlažní (přízemí a 3 patra). Vnitřní podpory jsou ocelové sloupy na výšku celé budovy. Přes ně je systém ocelových nosníků s dřevěnými podlahami a podhledy. V jednom rohu je schodiště, z jehož podesty je přístupný hlavní výrobní sál a u schodiště umístěné menší místnosti  sociálního zázemím a pomocných prostor.

K objektu je přistavena přízemní část kde bývalo kancelářské zázemí. Areál doplňují  další stavby  - dřevený sklad, přízemní montovaný TESKO barák apod.

Objekt není dlouhodobě využíván, jeho stavební stav je špatný.  Revitalizace objektu již není pravděpodobná i když záleží na posouzení celého objektu a o případném zachování jeho částí.

 Pozemky  je možné koupit každý jednotlivě nebo oba společně.

 Kupní cena: Informace v RK

Podrobnější informace o nemovitosti i o předpokládané transakci Vám poskytne:

 

Mníšek-Fojtka, zastavovací studie plochy Z92 + dalších, ing. Arch. Plašil
koordinační výkres
Fojtka_US_zastavplan.pdf

Ing.Pavel Ouhrabka
Mobilní: +420 602 578 588,
e-mail:  ouhrabka@realing.cz
REALING CZ s.r.o.
Voroněžská 144, 460 01 Liberec 1
e-mail: info@realing.cz
www.realing.cz
tel: 485 100 659,
602 602 567
IČO: 273 174 12
DIČ: CZ 27317412
QR - Kontakt Realing CZ s.r.o. (klik to zoom)

Fotogalerie: Prodej pozemků 12 306 m2 pro výstavbu 4 RD a pozemek 3349 m2, Fojtka u Liberce, poblíž golfového hřiště Ypsilon

Pozemek A
Pozemek A

Pozemek A
Pozemek A

Katastrální a letecká mapa pozemku
Katastrální a letecká mapa pozemku

Továrna boční pohled
Továrna boční pohled

Továrna čelní pohled
Továrna čelní pohled