Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu Mapa stránek
Home page:  SlužbyDnešní datum: 25.09.2021    Svátek má: Zlata  (Zítra: Andrea )

Zprostředkování poptávané nemovitosti – koupě, nájmu

Nabídka nemovitostí Aktuality O firmě Služby  
Byty a bydlení - nemovitostiprodej a pronájem Kanceláře a obchody - Objekty a prostory pro obchod, služby, výrobu a skladování Prodej pozemku, stavební parcely, louky Prodej - výroba / sklady - výrobní haly, skladovací prostory, výrobní jednotky Prodej - komerční budovy, hotely a bytové domy
    

Služby - realitní služby, služby realitní kanceláře, zprostředkování prodeje, koupě nemovitostí, nájem nemovitostí

Zprostředkování poptávané nemovitosti – koupě, nájmu

Potřebujete koupit či najmout vhodnou nemovitost? Nabízíme Vám možné řešení.

Jsme připraveni Vám poskytnout služby a pracovat s Vaší poptávkou v několika úrovních dle Vašeho výběru.

Pokud se na nás obrátíte s poptávkou, je pro nás důležitá její specifikace. Po seznámení se s vašim požadavkem s Vámi neprodleně sjednáme rozsah a obsah našich služeb, které budete chtít využít. Nabízíme proto několik úrovní práce s Vaší poptávkou, jak níže uvedeno.

Výchozím podkladem je základní specifikace Vaší poptávky, kterou společně dohodnutou formou upřesníme dle našich standardů. Přesná specifikace vaší poptávky nám umožní poznat co vlastně potřebujete a za jakých časových a finančních podmínek. To se děje většinou na základě společného jednání, které je nutnou podmínkou, pokud se rozhodnete využít služeb v rozsahu bodu B) a C). Přesná znalost toho co potřebujete a za jakých podmínek, nám umožní cílený výběr. Rozhodně Vás nebudeme obtěžovat zasíláním nabídek nevyhovujících nemovitostí.

Rozsah A)

Vaši poptávku, dle vámi předané, případně upřesněné specifikace, zpracujeme a zařadíme do databáze. V případě, že máme nebo získáme vlastní nabídku se specifikací odpovídající Vašim základním požadavkům, podáme Vám neprodleně informaci a tuto nabídku Vám zašleme. Pokud budete mít zájem, zajistíme prohlídku a jednání. Pokud budete potřebovat delší čas na posouzení, nabídneme Vám možnost rezervace.

Rozsah B)

Dle přesné specifikace poptávané nemovitosti zahájíme vyhledávání nabídek, které jsou na realitním trhu k dispozici. A to jak od přímých vlastníků, tak i od zprostředkovatelů. O zajištění takové nabídky Vás budeme neprodleně informovat. Pokud Vás nabídka bude zajímat, zajistíme vám další informace, prohlídku a vstupní jednání.

Rozsah C)

Vyhovující nemovitost se zajišťuje aktivní akvizicí vytipovaných nemovitostí, i takových, které třeba ani nejsou na trhu nabízeny.

Činnost dle bodu A) je bezplatná. Na činnosti v rozsahu B) a C) uzavíráme s poptávajícím smlouvu o zprostředkování , a tím se stane našim klientem. Na základě této smlouvy provádíme a zajišťujeme mimo jiné následující činnosti.

  • posouzení vyhledané nemovitosti z hlediska majetkoprávního
  • posouzení z hlediska stavebně technického (stavební stav, infrastruktura apod.)
  • posouzení vyhledané nemovitosti z hlediska ceny (kupní, nájmu) požadované druhou stranou, jako podklad pro úspěšné cenové jednání
  • posouzení vyhledané nemovitosti z hlediska lokality a jejího možného vývoje (otázka vlivu okolí a související polohové renty)
  • nezbytný právní servis až do zdárného konce transakce,
  • ekonomický servis
  • součinnost při jednání s bankami při financování apod.

Zjednodušeně řečeno, hájíme všechny oprávněné zájmy našeho poptávajícího klienta jako kupujícího či nájemce, a to i vůči těm, kdo vyhledanou nemovitost případně nabízí.

Pokud máte zájem o takové služby, kontaktujte nás, nebo zadejte Vaši poptávku do formuláře v sekci Vaše poptávka .

Vloženo: 24.02. 2006

Share |
Tisk článku (908 x)
Tisk článkuwww.bytyhorska.cz
Bytový projekt BD horská
byl úspěšně ukončen prodejem posledního bytu.

100 000 m2 u hranic pro Vaše podnikání

Pozemky byly prodány přední evropské firmě pro výstavbu
výrobní a skladové základny


Chcete více informací.
O prodeji bytů v Liberci?
O prodeji prostor k podnikání?