Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu Mapa stránek
Home page:  O firměDnešní datum: 28.11.2021    Svátek má: René  (Zítra: Zina )

Trochu historie

Nabídka nemovitostí Aktuality O firmě Služby  
Byty a bydlení - nemovitostiprodej a pronájem Kanceláře a obchody - Objekty a prostory pro obchod, služby, výrobu a skladování Prodej pozemku, stavební parcely, louky Prodej - výroba / sklady - výrobní haly, skladovací prostory, výrobní jednotky Prodej - komerční budovy, hotely a bytové domy
    

O firmě - O firmě Realing CZs.r.o. Prodej nemovitostí a realit, realitní servis

Trochu historie

Logo - Realing CZ s.r.o.
Letos  si připomínáme 15 roků od založení firmy. 15 let úspěšného působení na realitním trhu. A jsme přesvědčeni dle pozitivní odezvy i 15 roků práce pro klienty ve výsledku spokojených s našimi službami a přístupem k nim.

Společnost REALING CZ, s.r.o. navazuje na firmu Realitní a inženýrská kancelář REALING – Ing.Pavel Ouhrabka, založenou v roce 2001. Tomu předcházelo působení majitele firmy v zahraničí a od roku 1991 na trhu nemovitostí.

A to ve funkci prokuristy v té době největší realitní firmy v Liberci a v letech 1996 – 2001 v manažerských funkcích u dvou renomovaných realitních firem v Praze. Bohaté zkušenosti a vědomosti z realitní praxe, doplněné profesním vzděláváním (kromě krátkodobých kurzů, především dvouleté studium na Institutu oceňování majetku při Vysoké škole ekonomické) poskytují firmě určité konkurenční výhody. To také umožnilo, aby si získala solidní klienty, jejich důvěru a díky úspěšným službám si vytvořila i stabilní klientelu a tím i své postavení mezi realitními kancelářemi. To byl i důvod, abychom název i logo zaregistrovali jako chráněnou značku.

Právě díky vyšší kvalifikaci a léty získávaným zkušenostem i personálnímu obsazení, zpracovává firma i náročnější zakázky vč. developerské činnosti ve výstavbě a prodeji bytů v Liberci a v Jablonci n.N.. Každá zakázka je zpracovávána individuelně a realizuje ji dle rozsahu a náročnosti realizační tým, a to buď z vlastních pracovníků firmy, nebo i s využitím externích kooperantů. A to jak specialistů, tak i obchodních kooperantů z řad osvědčených realitních kanceláří. S jejich případnou spoluprací jsme schopni zajistit realizaci zakázky i mimo hlavní region působení, kterým je zhruba Liberecký kraj a Praha.

Věříme, že i Vy, pokud se stanete našimi klienty, budete součástí dobré a solidní tradice naší firmy.

Aktualizováno: 13.07. 2016

Share |
Tisk článku (1250 x)
Tisk článkuwww.bytyhorska.cz
Bytový projekt BD horská
byl úspěšně ukončen prodejem posledního bytu.

100 000 m2 u hranic pro Vaše podnikání

Pozemky byly prodány přední evropské firmě pro výstavbu
výrobní a skladové základny


Chcete více informací.
O prodeji bytů v Liberci?
O prodeji prostor k podnikání?