Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu Mapa stránek
Home page:   Nabídka nemovitostí | Kanceláře a obchodyDnešní datum: 20.10.2019    Svátek má: Vendelí­n  (Zítra: Brigita )

prostory (jednotky) pro obchod, služby a kanceláře

Nabídka nemovitostí Aktuality O firmě Služby Kontakt Zavolejte nám:485 100 659  
Byty a bydlení - nemovitostiprodej a pronájem Kanceláře a obchody - Objekty a prostory pro obchod, služby, výrobu a skladování Prodej pozemku, stavební parcely, louky Prodej - výroba / sklady - výrobní haly, skladovací prostory, výrobní jednotky Prodej - komerční budovy, hotely a bytové domy
    

Kanceláře a obchody - prostory (jednotky) pro obchod, služby a kanceláře

Pronájem kanceláří třídy A v administrativním komplexu Millenium, centrum Liberce

Pronájem až 1.044m2 kanceláří tř.A v moderním administrativním centru.
Administrativní komplex Millenium vznikl modernizací a remodelingem Paláce Syner, dobře známého  polyfunkčního objektu v atraktivní lokalitě dolního centra města. Tím se stává nejlepším administrativním objektem nejen v Liberci, ale zařazuje se mezi moderní administrativní objekty nadregionálního významu. V komplexu jsou k dispozici kancelářské prostory a poskytovány služby  splňující současné vysoké nároky na administrativní budovy, požadované náročnými klienty,   Svou polohou zajišťuje dobrou dostupnost, jak pro pěší, tak i příjezd pro vozidla. Vlastní podzemní parking má kapacitu 130 vozidel. Terminál městské dopravy Fügnerova je v těsném sousedství. V blízké vzdálenosti jsou všechny významné instituce, úřady místní i státní správy a banky.

Detail nemovitosti k pronájmu >
Více informací:
www.bytyhorska.cz


100 000 m2 u hranic pro Vaše podnikáníChcete více informací.
O prodeji bytů v Liberci?
O prodeji prostor k podnikání?