Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu Mapa stránek
Home page:  AktualityDnešní datum: 28.10.2020    Svátek má: Státní svátek  (Zítra: Silvie )

Prodej nemovitostí Liberec. Prodej bytů, domů, průmyslových prostor.

Nabídka nemovitostí Aktuality O firmě Služby  
Byty a bydlení - nemovitostiprodej a pronájem Kanceláře a obchody - Objekty a prostory pro obchod, služby, výrobu a skladování Prodej pozemku, stavební parcely, louky Prodej - výroba / sklady - výrobní haly, skladovací prostory, výrobní jednotky Prodej - komerční budovy, hotely a bytové domy
    

Aktuality - Prodej nemovitostí Liberec. Prodej bytů, domů, průmyslových prostor.


Oznámení o vstupu do likvidace:

Oznamuji, že jako jednatel a jediný společník společnosti REALING CZ s.r.o., jsem se po delším zvažování definitivně rozhodl ukončit podnikatelskou činnost a od 1.1.2020  jsem dal svoji firmu do likvidace. Několik zbývajících zakázek firma dokončí dle smluvních podmínek dojednaných s klienty.

Další zakázky REALING CZ s.r.o. již určitou dobu nepřijímá a přijímat nebude.

 

Ing.Pavel Ouhrabka, jednatel

Poděkování.

Vážení. Ač původní profesí dopravní inženýr, prožil jsem profesně 28 let realitní a inženýrskou činnosti. Z toho posledních 19 let formou vlastního podnikání. Bylo to období velmi pestré, často dost náročné po mnoha stránkách, a také velmi poučné.

Za těch 28 resp. 19 let to byly stovky zakázek, a za každou z nich reální lidé a jejich životy. Klienti, zájemci, kooperanti, subdodavatelé služeb a také moji spolupracovníci a spolupracovnice.  Klientům děkuji, že nám dali především svou důvěru. Snažili jsme se ke každému přistupovat individuelně, s veškerou zodpovědností a potřebnou odborností. To bylo možné i díky všem našim externím spolupracovníkům, kteří nám poskytovali služby - ekonomické, účetní, daňových poradců, právní služby a služby kolem IT a webů, reklamy a další. Všem patří poděkování za často dlouholetou, seriozní  a profesionální spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.

 

Všem Vám děkuji a přeji, ať se Vám daří dobře.

Ing.Pavel Ouhrabka

Hotel-pension v Harrachově - prodej dobře provozovaného hotelu na pěkném místě

Nabízíme ke koupi pěkný zavedený hotel - penzion o kapacitě max. 68 lůžek, s restaurací se 60 místy, postavený v r.1998  na [[krásném]] klidném místě - na pozemku o celkové výměře 3.801 m2.

Detail nemovitosti na prodej >

Byty Horská Stavba je u konce

Oznamujeme, že [[dům]] byl dokončen, zhotovitel jej řádně předal investorovi a dne 22.10.2019 po průtazích nabylo právní moci Kolaudační rozhodnutí

Detail článku >

Prodej pozemku 13.000m2 v průmyslové zóně u mimoúrovňové křižovatky sil. I/13 a I/35 v Bílém Kostele n.N. u Liberce.

Nabízíme rovinatý pozemek, pravidelného tvaru v průmyslové zóně u silnice I/35 a I/13 (E442). Pozemek o výměře 13.000 m2 je územním plánem určen pro výstavbu objektů pro výrobu a skladování a další provozní činnosti.


Detail článku >
www.bytyhorska.cz
Bytový projekt BD horská
byl úspěšně ukončen prodejem posledního bytu.

100 000 m2 u hranic pro Vaše podnikání

Pozemky byly prodány přední evropské firmě pro výstavbu
výrobní a skladové základny


Chcete více informací.
O prodeji bytů v Liberci?
O prodeji prostor k podnikání?